Роман Ляш

Дата: 01.07.2022 14:42

Народився Ляш Роман Васильович 22 лютого 1977 року в  місті Гадяч Полтавської області. Після закінчення школи вступив до Веприцького професійно-технічного училища № 42, яке закінчив у 1995 році за спеціальністю «Водій».

З 2014 по 2015 роки проходив службу на сході країни, учасник бойових дій в АТО/ООС. 24 лютого 2022 року був мобілізований до лав Збройних сил та став на захист України. Мав військове звання – молодший сержант, військовослужбовець обслуги механізованої роти механізованого батальйону. 01 червня 2022 року, під час захисту Батьківщини, в результаті бойових зіткнень з противником, в районі населеного пункту Миколаївка Донецької області трагічно загинув. Йому було 45.

Військового з Гадяччини Романа Ляша, який загинув, боронячи Україну від російських окупантів, нагородили орденом "За мужність" III ступеня. Відповідний указ підписав 22 червня президент Володимир Зеленський.