СУХОДОЛЬСЬКИЙ Олександр Володимирович

Олександр Володимирович

Заводська ТГ

(28.04.1994-23.06.2022)

Народився 28 квітня 1994 року в місті Заводське (колишнє Червонозаводське) Лохвицького району Полтавської області.

Після школи навчався у Західно-Донбаському ліцеї міста Павлоград, після закінчення якого працював у місті Дніпро.

Із 2014 по січень 2021 року служив за контрактом на Сході України в АТО на посаді водія-електрика кулеметника. Був нагороджений відзнакоюу Президента України "За участь в АТО".

Після повномасштабного вторгнення знову пішов  добровольцем захищати рідну землю. За бойові заслуги був призачений командиром взводу. Неодноразово мав контузії, поранення. Але після лікування повертався до бойових побратимів.

Загинув 23 червня 2022 року в с. Мазанівка поблизу Слов’янська Донецької області.

Нагороджений орденом "За оборону країни", Козацьким Хрестом І ступеня, медалями "За оборону Авдіївки" та "За відвагу", нагрудним знаком "За взірцевість у військовій службі" ІІІ ступеня.

Похований у місті Дніпро на Алеї Слави Краснопільського цвинтаря. У воїна залишилися батьки, брат, дідусь та бабуся.

Пам'ятаємо...

Вічна Слава Герою!

Відео з Книги Пошани Полтавської обласної ради https://www.facebook.com/watch/?v=1233918354659056