Олександр Суходольський

Дата: 01.07.2022 15:00

На сайті Заводської громади повідомляють: Загинув захисник України Олександр Володимирович Суходольський, 1994 р.н.

Суходольський Олександр Володимирович народився 28 квітня 1994 року в м. Заводське (колишне Червонозаводське), Миргородського району, Полтавської області, де тривалий час проживав та навчався. Після школи навчався у Західно-Донбаському ліцеї (м. Павлоград), по закінченню якого працював та проживав у м. Дніпро. З 2014 по 2021 рік служив за контрактом на сході України. З початком повномасштабного вторгнення знову пішов добровольцем захищати рідну землю. Був командиром взводу.

Загинув 23 червня 2022 року в с. Мазанівка, поблизу Слов’янська Донецької області. Похований у м. Дніпро на Алеї Слави Краснопільського цвинтаря. Залишилися батько, мати, дідусь та бабуся.