Олександр Куриленко

Дата: 01.07.2022 11:36

25 квітня внаслідок обстрілу противника на Харківському напрямку загинув солдат 27-ї реактивної артилерійської бригади імені кошового отамана Петра Калнишевського Олександр Куриленко. Олександр Вікторович – житель Петрівсько-Роменської громади. Йому було 44 роки.

Олександр народився у Синівці, що на Сумщині. На Гадяччину його привело кохання — зі своєю майбутньою дружиною Світланою. Тривалий час працював водієм у НГВУ «Полтаванафтогаз», а в останні роки пересів за кермо вантажівки - працював далекобійником. Призваний на військову службу був 10 березня 2022 року та проходив службу на посаді старшого механіка - водія обслуги артилерійського дивізіону військової частини А 1476.

Важко знайти слова співчуття рідним відважних воїнів, яких ми втрачаємо у цій війні. Ми ніколи не пробачимо смерть воїнів, наших героїв, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність своєї Батьківщини.