Олександр Степанько

Дата: 01.07.2022 11:31

Олександр Степанько - славний син України, представник Миргородської громади, уродженець села Єрки.

"Олександр був відкритою, товариською та активною молодою людиною. Після школи опанував мирну професію водія-тракториста у Миргородському професійно-технічному училищі №44. Строкову військову службу проходив в Національній гвардії України. Працював на Миргородському арматурному заводі і мріяв про щасливу долю, вірне кохання і втілення життєвих планів. На початку війни, 9 березня 2022 року Олександр Степанько став до лав Збройних Сил України. Як справжній чоловік, він без вагань пішов захищати свій дім, батьків, сестер і рідну Батьківщину.  Схиляємо у пошані голови перед світлою пам’яттю Українського Захисника, гідного сина нашого незламного народу. Розділяємо горе і непоправний  біль батьків  та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести родинне горе,"-  сказав у траурній промові секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій.