Михайло Семеняк

Дата: 01.07.2022 11:28

Першого квітня Миргородська громада попрощалася з ще одним воїном, який боронив нашу країну від російських окупантів, патріотом, старшим солдатом Михайлом Семеняком, повідомляють на сайті міськради.

Михайло Сергійович був військовослужбовцем в/ч А1356, водієм–електриком радіостанції взводу зв’язку роти зв’язку батальйону зв’язку та радіотехнічного забезпечення. Загинув 24 лютого 2022 року під час виходу військової техніки у складі колони з місця виконання бойового завдання в Сумській області.

Михайло Семеняк був патріотом України, сумлінним військовослужбовцем, постійно удосконалював свої вміння та навички, завжди підтримував доручені йому техніку та озброєння у справному стані, проявляв розумну ініціативу, був гарним другом для товаришів по службі.

Указом Президента України №149/2022 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, старший солдат Семеняк Михайло Сергійович нагороджений медаллю "Захиснику Вітчизни" (посмертно).

Першого квітня Михайло знайшов вічний спокій. У останню путь земляка провели рідні, друзі, військовослужбовці, представники міської та районної влади. Слова співчуття рідним висловили голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, начальник Миргородської районної військової адміністрації Віктор Іваненко, секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій, командир батальйону зв'язку та радіотехнічного забезпечення військової частини А1356 підполковник Станіслав Подать. Схиляємо у пошані голови перед світлою пам’яттю Українського Захисника, гідного сина нашого незламного народу.

Поховали воїна з військовими почестями на Алеї Героїв.