Владислав Омеляненко

Дата: 01.07.2022 11:24

2 квітня у селі Шахворостівка Миргородської міської територіальної громади  попрощалися із Владиславом Омеляненком.

На колінах віддали шану полеглому Герою та з військовими почестями провели його в останню земну путь. З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну, наш земляк повернувся з-за кордону і пішов обороняти Україну від орків. Стрілець-санітар механізованого батальйону військової частини А-0693 загинув у бою з окупантами 25 березня внаслідок артилерійського та реактивного обстрілів на території Донецької області.

У прощальних промовах представники міської та районної влади висловили щирі співчуття рідним і близьким полеглого Героя. На жаль, війна – це болісні втрати. Ми втрачаємо найкращих, які віддають своє життя за волю і незалежність України. Вся громада і вся Україна розділяє біль скорботи. Владислав пішов із життя, захищаючи свій український народ,  незалежність та суверенітет нашої держави. Ми НІКОЛИ не пробачимо звірств, які чинить російський окупант.

Джерело:  сайт міськради.