1 липня - День архітектури України

Дата: 01.07.2022 10:19

Шановні працівники галузі архітектури!

Прийміть мої вітання до професійного свята. Із найдавніших часів ваша професія є надзвичайно творчою і цінною для людства. На ваших плечах – не лише створення, а й відбудова капітальних цінностей, увічнення краси та історії у спорудах.

Архітектура нашого краю, нашої рідної країни направду є духовним надбанням для усього світу. І навіть попри те, що ворог підступно знищує будинки, школи, лікарні, об’єкти культурної спадщини, цивільну інфраструктуру, архітектори обіцяють: точно все відбудуємо. Ідея свободи стане фундаментом нової архітектури. Українська архітектура нестиме нові сенси, у першу чергу - повагу до людини.

З нагоди свята бажаю спільноті архітекторів нашого краю сили та витримки для відбудови нашої країни після перемоги! Творчої наснаги на кожен новий день!

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА