Звернення голови Миргородської районної ради Наталії Гирки з нагоди Дня Конституції України

Дата: 28.06.2022 09:58

Фото без описуШановні жителі Миргородського району, дорогі земляки!

Щороку 28-го червня ми святкуємо День Конституції - свято, яке підкреслює наші одвічні прагнення до демократичних цінностей. Конституція регламентує права та обов’язки, захищає державну мову та символіку, утверджує ідеали справедливості, рівності та верховенства права.

Основний Закон держави визнав найціннішим життя та здоров’я, честь та гідність, недоторканість та безпеку кожного з нас. Нестерпно боляче усвідомлювати, що саме ці найголовніші в житті речі ми зараз відстоюємо у кривавій боротьбі з ворогом. Проте тільки шляхом переможної боротьби ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави сильної, демократичної та рівноправної зі світовою спільнотою. Ми шануємо кожного воїна, який тримає стрій та проливає свою кров за рідну землю, пам’ятаємо усіх героїв, які поклали життя на вівтар боротьби за найвищі цінності.

З нагоди свята зичу глибокої віри у нашу ПЕРЕМОГУ та єдності в усій нашій великій українській родині.

Слава Україні!

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА