Миргородська районна рада тримає руку на пульсі забезпечення переміщених осіб найнеобхіднішим

Дата: 22.06.2022 14:18
Кількість переглядів: 588

21 червня внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані на території Комишнянської та Заводської громад отримали продуктові набори. У пакунках – найнеобхідніші продукти – борошно, олія, крупи, макарони, цукор, консерви, хлібці, чай, печиво, картопля, яблука. Вага кожного – близько 10 кг.

Продуктові набори вдалося укомплектувати та адресно передати родинам з дітьми, яким ще не виповнилося 18 років, відповідно запиту Миргородської районної ради до Благодійного фонду ім. Хідіряна Оганеса Мисаковича. Таким чином, 220 нових жителів Комишнянської та 230 – Заводської громад своїм підписом засвідчили їх отримання.

Вручали благодійну допомогу у центрі Комишнянської громади голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, депутат Миргородської районної ради Олег Карабка та очільник громади  Володимир Харченко.

Голова Миргородської райради Наталія Гирка зазначила: «Ми постійно працюємо над залученням гуманітарної допомоги, співпрацюємо з фондами та волонтерами, аби переміщені особи не відчували себе покинутими напризволяще, а навпаки – були забезпечені найнеобхіднішими продуктами та речами. Дякуємо фонду ім. Хідіряна Оганеса Мисаковича за допомогу. Ми маємо налагоджену співпрацю з фондом та плануємо спільну діяльність на найближчу перспективу».

Благодійний фонд ім. Хідіряна Оганеса Мисаковича працює 7 років. Проекти фонду охоплюють проблеми різних соціально незахищених верств населення, а також спрямовані на підтримку та допомогу талановитому молодому поколінню та сприянню духовному розвитку жителів Полтавської області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора