Сенчанська громада отримала нове обладнання за проєктом "Говерла"

Дата: 20.06.2022 16:01

Сенчанська територіальна громада завдяки участі у проєкті міжнародної технічної допомоги USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») для оперативного та належного реагування на надзвичайні ситуації отримала бензопили, ліхтарі, подовжувачі, вогнегасники, мотопомпу.

Обладнання передали Сенчанському СККП «Паросток», Сенчанській місцевій пожежній охороні, Вирішальненській місцевій охороні та старостатам. Також отримали Wi-Fi роутери, які використають для покращення комунікаційних можливостей органів місцевого самоврядування.

Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради висловлює свою вдячність проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за підтримку у такий важкий для країни час та сподівається на подальшу співпрацю.