19 червня - День фермера

Дата: 17.06.2022 13:19

Шановні фермери Миргородського краю!

Кожного року у червні ми вітаємо трудівників галузі та висловлюємо їм свою подяку. Цьогоріч хочу висловити особливу вдячність всім, хто працює на землі. Ви – направду наші герої. З величезною шаною та любов'ю до рідної родючої землі ви доклали неабияких зусиль, щоб в умовах війни здійснити посівну кампанію. Адже наш добробут – це хліб у кожній родині.

Окремо хочу зупинитися на тих із вас, хто з перших днів війни не залишився осторонь та допомагав збройним силам, територіальній обороні, переміщеним особам, і зараз це робить. Добрі справи обов’язково повернуться сторицею. А сьогодні усі ми працюємо на перемогу, наближаємо її кожного дня.

Від щирого серця бажаю фермерам та господарствам – розвитку та успіхів. Погожої днини та щедрих ужитків з Україною в серці!

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА