Вітання голови Миргородської районної ради з Днем медичного працівника

Дата: 17.06.2022 12:17

Шановні медичні працівники Миргородщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Висловлюю величезну подяку за вашу щоденну працю на благо жителів нашого краю, за відданість професії попри усі випробування. Сьогодення ставить перед медичними працівниками чимало викликів, які ви з мудрістю долаєте. Ви тримаєте медичний фронт і на передовій, і в тилу, надаєте якісні послуги та лікуєте теплим словом. Немає слів, щоб описати рівень подяки кожному з вас. Усі разом ви працюєте над наближенням нашої перемоги.

Шана нашим ветеранам, які присвятили десятиліття праці на ниві медицини, передали кращі традиції професії та безцінний досвід усім наступним поколінням.

Бажаю усім, хто одягає білі халати, здоров’я та міцності духу, незламної віри у перемогу, родинного тепла та затишку!

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА