6 червня - День журналіста

Дата: 06.06.2022 08:15

Шановна журналістська спільното нашого краю!

Вітаю вас із професійним святом. У військовий час ми ще раз переконалися в тому наскільки журналісти важливі, адже саме вони тримають на своїх плечах інформаційний фронт. Дякую всім редакторам, кореспондентам, фотографам, технічним працівникам, які завжди на зв’язку зі світом, достовірно, об’єктивно та оперативно висвітлюють події від першого дня війни. Дякую за те, що попри всі виклики сьогодення ви кожного дня докладаєте максимум зусиль аби кожен випуск газети, радіо- чи телепрограма були наповнені цікавими матеріалами та дійшли до аудиторії. Вас читають, вас чекають, вас цінують. А це є результатом багаторічної натхненної праці колективів ЗМІ.

З нагоди професійного свята приймайте побажання завжди тримати лаври першості та перемагати на всіх фронтах. Хай швидше настане той час, коли на увесь світ ви повідомите: «Ми перемогли!»

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА