Надійшов черговий транш гуманітарної допомоги для вимушених переселенців

Дата: 05.05.2022 09:59

Фото без описуТриває співпраця з Полтавською обласною радою у питанні забезпечення продуктами харчування осіб, яким надали прихисток громади Миргородщини. Станом на початок травня їх офіційно зареєстровано більше 21 тисяч осіб. Кілька днів тому у рамках Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні до Миргорода надійшло борошно, а вже 4 травня надійшов наступний вантаж - консерви.

На склад для внутрішньо переміщених осіб Миргородської, Комишнянської та Ромоданівської громад відвантажили 8 407 банок. Решта громад уже найближчим часом отримає консерви за зручною логістикою. Миргородська районна рада тримає руку на пульсі координації співпраці за гуманітраним напрямком.

Нагадаємо, що Всесвітня продовольча програма ООН в Україні розрахована на усі 60 громад області та відповідно охоплює 17 громад Миргородського району.