Голови райрад звернулися до Президента України

Дата: 02.05.2022 20:41
Кількість переглядів: 711

Фото без опису

Голови районних рад України звернулися до Президента України з листом підтримки та розповіли на що акцентована діяльність органів місцевого самоврядування субрегіонального рівня у воєнний час та висловили позицію щодо Законопроєкту 7269. Миргородська районна рада також стала підписантом даного документу. 

У листі зазначено, що головною роботою районних рад та їх апаратів наразі є підтримка комунікації, координація й доставка гуманітарної допомоги громадам та ЗСУ.

Також очільники райрад висловили свою позицію до Законопроєкту 7269, яким вносяться зміни до Закону Про правовий режим воєнного стану в частині функціонування місцевого самоврядування.

Вони зазначили, що у разі ухвалення Законопроєкту у нинішній редакції, районні ради будуть повністю паралізовані у роботі, тож запропонували таку правку  «…ст.10 ч .6  п.1) викласти в редакції: «повноваження обласних та районних  рад (у разі тимчасової окупації або оточення адміністративного центру відповідно області чи району) здійснюють відповідні обласні та районні військові адміністрації».

Аналогічне Звернення в частині позиції до Законопроєкту 7269 було надіслано керівникам депутатських фракцій та груп Верховної Ради.

Нагадаємо, відповідно до українського законодавства районні ради беруть участь в організації тероборони.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора