Вітання голови Миргородської районної ради з Великоднем

Дата: 24.04.2022 08:30

Шановні жителі Миргородського краю!

Великдень – свято ПЕРЕМОГИ добра над злом, життя над смертю, світла над темрявою. Воно уособлює торжество істини і велич духу, сповна обдаровує небесними та земними щедротами. Саме на Великдень відбуваються дива, сходить святий благодатний вогонь, молитва має велику силу. Вірю в те, що наше спільне прагнення мирно жити на своїй землі та нашу спільну молитву за перемогу почує Господь, і ми обов’язково переможемо, разом подолаємо все.

Зичу всім непереборної віри у нашу спільну перемогу. Нехай Світло Воскресіння Христового надає Вам силу пройти через біди, які випали на нашу долю, та непохитну віру в завтрашній день! Хай свято знаменує перемогу України. Великодні дзвони хай принесуть здоров'я, щастя та добробут, душа стане світлішою, а помисли - щирими та добрими. Христос Воскрес!

голова Миргородської районної ради

Наталія ГИРКА