Закрийте небо над Україною! Звернення депутатів Миргородської районної ради

Дата: 05.03.2022 15:24

Ми, депутати Миргородської районної ради, звертаємося до країн-членів НАТО,
Президентів США і Франції, Канцлера Німеччини, Послів усіх держав
у підтримку Президента України Володимира Зеленського та українського народу, з проханням про закриття неба над Україною.

Кожна згаяна хвилина – це смерті наших громадян, жінок і дітей, це знищені наші міста і села! Діяти потрібно негайно! Якщо це жахіття не зупинити в Україні, то завтра ця біда і найбільша трагедія людства 21 століття, може прийти у ваші міста.

Сьогодні Україна воює за цінності всього людства. Вона бореться за кожного з вас. Їй життєво потрібен захист і допомога. Ми більше не хочемо дивитися на кадри загиблих - це розриває наші серця.

Світ більше не має права мовчати про геноцид мирного населення в Україні, який здійснюється російськими окупантами. Вимагаємо закрити доступ до повітряного простору над Україною!

Зараз це питання безпеки усього світу! Не лише України! Почуйте нас!

За дорученням депутатів
голова Миргородської районної ради