Відкрите звернення голів районних рад України до країн-членів НАТО

Дата: 05.03.2022 15:02

Відкрите звернення голів районних рад України до країн-членів НАТО
щодо закриття неба від військової авіації Росії

В Україні 10-ий день триває війна. Це війна Росії проти українського народу, який став на захист свободи та європейських цінностей демократії. За цей час загинуло тисячі мирних українців, з них сотні дітей.

У нас руйнуються житлові будинки, об’єкти соціальної інфраструктури: лікарні, освітні заклади, харчова промисловість. Багато українських районів знаходяться у повній блокаді. Забрані життя наших громадян й усі ці руйнування спричинені здебільшого нальотами російської військової авіації та ракет, що без розбору гатять по Україні. Результати цього варварства бачить увесь світ.

Тому ми, голови районних рад України, представники української місцевої демократії, представники українського народу, що пліч-о-пліч стоїмо у боротьбі проти Росії, звертаємось до вас з проханням – закрити небо від військової авіації Росії та сприяти якнайшвидшому отриманню Україною допомоги у вигляді винищувачів.

За дорученням голів районних рад України

З повагою та надією на допомогу
Президент Української асоціації районних та обласних рад
Сергій ЧЕРНОВ