Школярка Діана Величко з Великобудищанської громади перемогла у літературному конкурсі

Дата: 23.02.2022 16:03

22 лютого у Полтаві в межах загальних зборів Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка 2021 року – переможців обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», присвяченого 100-річчю від Дня народження письменника Володимира Малика.

Серед переможців - учениця Великобудищанського СЗО І-ІІІ ст. Діана Величко та науковий керівник учениці, вчитель української мови та літератури Великобудищанського СЗО І-ІІІ ст., Наталія Козороз, повідомляють на сайті громади

Вітаємо талановиту школярку та її мудрого наставника з перемогою! Бажаємо не зупинятися на досягнутому!