Гавловський Л. О.

Дата: 17.02.2022 19:58

ГАВЛОВСЬКИЙ Леонід Олександрович

Назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидатів у депутати:
Політична партія "Довіра"

Виборчий округ по якому обрано:
ТВО за яким закріплено:
Територіальна громада за якою закріплено: Великобагачанська селищна ТГ, Білоцерківська сільська ТГ, Гоголівська селищна ТГ

Адреса, місце проведення прийому громадян: смт Велика Багачка вул. Каштанова, 21. Прийомні дні: останній четвер місяця,  о 13.00

Громадянин України. Народився 20.06.1961 р. в селищі міського типу Велика Багачка Великобагачанського району Полтавської області.
Освіта: вища. З 1978 року по 1984 рік навчався у Полтавській медичній стоматологічній академії та отримав вищу освіту за фахом «Акушер-гінеколог». Працював:
1986 - 2001 – лікар-гінеколог Великобагачанської центральної районної лікарні;
З 2001 - понині - головний  лікар  КНП «Великобагачанської центральної районної лікарні».  Безпартійний.  Одружений.

Звіт за 2021 рік