20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 08:21

Шановні жителі Миргородського краю!

Кожного року 20-го лютого ми з вами вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні – наших співвітчизників, які поклали свої життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи своєї нації.

Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Минуло 8 років від найбільш трагічних подій на Майдані, але спогади настільки яскраві, наче це було вчора. Подвиг Героїв, для яких столичний Майдан став останнім місцем у житті, з роками набуває цінності для нашого народу. Кожен з них віддав життя за те, щоб новий день в усіх куточках країни був сповнений свободи, надії та світла.

У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану патріотам, які пожертвували найціннішим заради нашого майбутнього. Вони не поруч з нами, але з небесної блакиті спостерігають за долею країни.

Ми Єдина країна! Ми всі прагнемо одного – миру, спокою, міцної і квітучої держави та чистого неба над головою. Тож нехай так і буде! Заради тих, хто любив Україну більше за все!

Голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА