16 лютого в Україні День єднання

Дата: 16.02.2022 11:45

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства». У документі зазначено зокрема, що 16 лютого є Днем єднання. З нагоди свята в усіх громадах Миргородського краю відбулися патріотичні акції, підняття Державного прапора, масове виконання Гімну.

У Сквері козацької слави в центральній садибі Миргородського району відбулася Всеукраїнська патріотична акція. Взяли участь у ній керівництво району та міста, представники установ та громадських організацій. Урочисто підняли полотнище прапора та заспівали святень.

«Такі заходи гуртують громаду, акцентують увагу на патріотизмі та вкотре доводять, що наша сила – у єдності, тільки разом ми можемо протистояти всім викликам», - відзначила голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА.

Державний прапор цього дня підняли й на фасадах приміщень установ та організацій в усіх куточках Миргородського району.