Голова наглядової ради АТ "Гадяцьке бурякогосподарство" отримав орден "За заслуги І ступеня"

Дата: 24.01.2022 09:22

22 січня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №27/2022 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України", у якому зазначено: "За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зміцнення міжнародного авторитету України, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагородити орденом "За заслуги" І ступеня СУХАНЯ Олександра Яковича – голову наглядової ради акціонерного товариства "Гадяцьке бурякогосподарство", Полтавська область.

Довідково: Олександр Сухань з 2007 року і дотепер працює головою наглядової Ради у приватному акціонерному товаристві «Гадяцьке бурякогосподарство». Також є депутатом Полтавської обласної ради восьмого скликання.

Вітаємо жителя Великобудищанської громади та бажаємо подальших успіхів у розбудові країни!