Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки до Дня Соборності України

Дата: 22.01.2022 09:02

Шановні жителі Миргородського краю!

22 січня ми з вами відзначаємо знаменну для всіх українців дату – День Соборності. 103 роки тому було зроблено вагомий крок до об’єднання українських земель воєдино – проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної республіки. Це одна з найголовніших подій у становленні нашої державності, якої прагнули всі покоління українців.

Через понад 100-річну історію єдність держави залишається головним пріоритетом для всього народу. Згадаймо імена тих, хто в усі часи не на життя, а на смерть стояв на варті соборності та незалежності української держави. Пам’ятаймо головне – найбільша сила народу в його єдності, тож будьмо єдині у прагненні миру та добра своїй країні.

Хай це свято додає нам сили та незламності у процесі розбудови нашої незалежної соборної європейської держави України!

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА