Скликається 9 сесія районної ради

Дата: 07.12.2021 13:56

Голова районної ради Наталія Гирка підписала розпорядження про скликання чергової 9 сесії Миргородської районної ради восьмого скликання. Пленарне засідання відбудеться 17 грудня 2021 року об 11.00 год. в залі засідань районної ради.

На розгляд сесії винесено бюджетні питання, зокрема, звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців та внесення змін до нього, затвердження розпоряджень голови районної держадміністрації щодо використання коштів районного бюджету, а також головне бюджетне питання - затвердження районного бюджету на 2022 рік.

Також депутати розглянуть питання про надання Державній службі геології та надр України погодження щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування суглинку Петрівсько-Роменського родовища, про затвердження меж населених пунктів Комишнянської територіальної громади, про передачу та списання майна спільної власності територіальних громад району, про надання в оренду приміщень в адмінбудівлі районної ради та ін.

Переглянути розпорядження з переліком питань можна тут.