5 грудня – Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2021 08:24

Вітаю зі святом когорту волонтерів Миргородщини!

Волонтерство – це більше, ніж професія. Це покликання, прагнення щирої та високодуховної людини зробити світ навколо себе кращим, допомогти тим, хто цього потребує. В сукупності волонтерство можна назвати потужним громадянським рухом, неймовірним імпульсом добра та шляхетної діяльності. Завдяки праці волонтерів люди отримують опіку і тепло добрих сердець, безхатні тварини знаходять домівку, наші захисники отримують надихаючі листи від дітей.

Дорогі волонтери, прийміть щиру вдячність за вашу працю, за сміливість, наполегливість, за вміння розпізнати потреби людей і вчасно допомогти, за ваші палкі серця, що зігрівають людські душі. Здоров’я вам, сил, невичерпної енергії, однодумців і людської вдячності!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА