27 листопада - День пам'яті жертв голодоморів в Україні

Дата: 27.11.2021 08:52

Шановні жителі Миргородщини!

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять мільйонів українців, що загинули від голоду у 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 роках. Найбільшою трагедією в історії України став Голодомор 1932-1933 років, який у багатьох країнах світу нині визнано геноцидом українського народу.

Остання субота листопада об’єднує не лише всіх українців світу, але й все людство у жалобі. Цього дня ми схиляємо голови перед жертвами тоталітарного режиму та згадуємо трагедію вселенського масштабу, коли тихою смертю вимирали цілі сім’ї чесних українських трударів. Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічі пам’яті за тими, хто загинув голодною смертю. Бережімо пам’ять про кожного закатованого, кожного загиблого, і нехай цей біль згуртує нас та надасть сили для зміцнення кордонів власної землі, незалежності та ідентичності! Бажаю, щоб на наших столах завжди був хліб, а наші діти ніколи не дивились голодними очима на світ.

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА