7 листопада – День працівників соціальної сфери

Дата: 07.11.2021 08:26

Шановні працівники соціальної сфери Миргородщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом, яке щороку припадає на першу неділю листопада. Це свято тих, хто виявляє милосердя, створює добро не лише виконуючи службовий обов’язок, а діє за покликом серця та велінням совісті. Чисельна когорта працівників соціальної сфери нашого краю кожного дня натхненно працює над реалізацією державної політики. Вони допомагають вирішити різні конфлікти, організовують та контролюють програми на профілактику негативних явищ у суспільстві, допомагають малозахищеним верствам населення. Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати взаємозв’язки між людьми, допомагати тим, хто цього потребує.

Висловлюю вам вдячність за сумлінне виконання службових обов’язків, за благородство, за вашу чуйність. З нагоди свята прийміть побажання добра та удачі, непохитної віри у щедрість людської душі, за бажання та можливість бути корисними людям. Міцного здоров’я та мирного неба вашим родинам, домашнього затишку і тепла, щастя й радості, витримки та енергії у нелегкій благородній справі!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА