Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки з Днем залізничника

Дата: 04.11.2021 09:10

Шановні працівники залізничного транспорту Миргородщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня залізничника України! Щоденною наполегливою працею багатьох поколінь поспіль примножується трудова слава колективів залізничників Миргородського  району. Сьогодні за вашої участі здійснюються не лише пасажирські перевезення, а й будуються комфортабельні автомагістралі європейського зразка, зводяться мости, перевозяться вантажі господарського призначення, здійснюються потужні соціальні проекти.

Працівники залізниці тримають високу марку професійної майстерності, дисциплінованості, самовідданості, сумлінної праці, почуття високого громадянського обов’язку. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке та якісне функціонування залізничних артерій.

Із глибокою пошаною вітаю всіх, хто вірний професійному обов’язку та високому званню залізничника України. Ваша завзята і відповідальна робота викликає повагу в оточуючих. У день професійного свята бажаю Вам прихильної долі, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, вагомих трудових здобутків. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА