Керівництво Миргородського району долучилося до озеленення території лікарні

Дата: 04.11.2021 08:17

Минулого тижня Миргородською міською радою біля приймального відділення КНП «Миргородська лікарня інтенсивного лікування» закладено «Алею здоров'я».

Акцію по озелененню території медичного закладу підтримали і керівники Миргородської районної ради та Миргородської райдержадміністрації. Тож 3 листопада трудові колективи на чолі з Наталією Гиркою та Віктором Іваненком висадили на алеї 25 саджанців туй.

Учасники заходу щиро вдячні за надані саджанці директору ДП «Миргородський лісгосп» Артему Рябухіну та очікують, що культури приживуться.

Приємно спостерігати за озелененням наших населених пунктів. Такі акції тепер можна вже назвати непоодинокими, а цілком сформованим трендом, який впевнено розвивається та набирає обертів.

За матеріалами сайту Миргородської РДА