17 жовтня – День працівників харчової промисловості

Дата: 17.10.2021 10:10

Шановні працівники харчової промисловості Миргородщини!

Прийміть слова заслуженої подяки та шани і найщиріші вітання до вашого професійного свята. Підприємства харчової промисловості без перебільшення відіграють провідну роль у забезпеченні жителів громад продовольчими товарами. А харчова галузь є не лише завершальною ланкою переробки сільськогосподарської продукції, а ще й організатором ефективного функціонування усього продовольчого та агропромислового комплексу. Ефективна робота підприємств харчової промисловості зумовлена, у першу чергу, високою фаховістю працівників, достойним рівнем організації виробництва, впровадженням новітніх технологій.

Бажаю, щоб кожен день приносив вам нові здобутки і досягнення, а ваше життя було щасливим та радісним. Хай тепло родинного вогнища надихає на виконання почесного та відповідального професійного обов’язку. Зі святом!

З повагою,

Голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА