14 жовтня - День захисників та захисниць України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2021 08:44

Шановні жителі Миргородщини!

Від щирого серця вітаю вас зі святами, які припадають на 14 жовтня.

Перш за все, цей день нагадує нам про славне минуле, без якого неможливо уявити сучасну Україну. Кожна сторінка історії – то уславлені звитяжні подвиги наших пращурів: козацькі походи, криваві бої Другої світової, військові конфлікти на території інших держав, та сучасна війна з агресором на сході країни. Передаючи із покоління в покоління кращі традиції мужніх воїнів, не на життя, а на смерть, зі зброєю в руках наші побратими в усі часи віддано захищали рідну землю і продовжують це робити дотепер. Ми ніколи не забудемо імен усіх тих, хто поліг на стежках війни. Ми будемо завжди пишатися подвигом борців за свободу і незалежність України.

У цей святковий день висловлюю щиру подяку усім захисникам та захисницям нашої держави, родинам загиблих у кривавих протистояннях патріотів, волонтерам. Вітаю зі святами – Днем українського козацтва, Покровою Пресвятої Богородиці та Днем захисників та захисниць України та бажаю відчути мир на всій Україні. Нехай кожен із нас має міцне здоров’я, кожна домівка наповниться злагодою та достатком, а наш край продовжує розквітати на славу і в ім’я славних пращурів.

З повагою,

Голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА