Відбулася наукова конференція у Полтавській районній раді

Дата: 29.09.2021 09:34

Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка спільно з колегами, головою Полтавської районної ради Михайлом Кононенком, головою Лубенської районної ради Тетяною Качаненко, головою Кременчуцької районної ради Дмитром Колотієвським та головою Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самворядування Володимиром Микийчуком взяли участь у роботі Міжрегіональної наукової конференції «Полтавський район: від давнини до сучасності», яка відбулася 28 вересня у Полтавській районній раді.

Програма заходу передбачала проведення урочистої церемонії спеціального погашення календарним штемпелем «Полтавщина - край любові» поштової марки із серії «Скарби полтавського краю», заснованої Полтавською районною радою.