27 вересня – Всесвітній день туризму

Дата: 27.09.2021 10:45

Фото без описуУ Всесвітній день туризму вітаю всіх, хто працює над розвитком територій та зміцненням туристичного потоку до нашого краю, до Миргородщини. Кожна громада із 17-ти, які об’єднує Миргородський район, є унікальною та багатогранною, відомою своєю історією та здобутками на сучасному етапі. Тому цінуймо історію та традиції нашого краю та пишаймося тим, що живемо та працюємо саме на Миргородщині!

З нагоди свята бажаю всім, хто обрав професією саме галузь туризму, а також усім, хто закоханий у туризм, міцного здоров’я на багато подорожей, успіху в реалізації проєктів, достатку – кожній родині. Нехай перед вами відкриваються нові горизонти та видніють вершини, які обов’язково підкорите. Дивуйте світ відкриттями, розповідайте про нові місця та туристичні «магніти». Нехай чарівна природа нашого краю надихає на нові звершення!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА