Підсумковий форум «Курс громадських консультацій для органів місцевого самоврядування у Полтавській області»

Дата: 23.09.2021 12:26

21 та 22 вересня у Полтаві проходив підсумковий Форум «Курс громадських консультацій для органів місцевого самоврядування у Полтавській області», у якому взяли участь представники урядових та громадських організацій Кременчуцького, Лубенського, Миргородського, Полтавського районів та Хорольської, Карлівської, Решетилівської, Миргородської, Опішнянської, Козельщинської, Новосанжарської, Ланівської, Сенчанської територіальних громад.

Миргородську районну раду на проекті презентували консультант голови Миргородської районної ради з питань внутрішньої політики та комунікації зі ЗМІ Ольга Ошека, радник голови з питань організаційної діяльності виконавчого апарату Євгенія Усатова, а також голова ГО «Відкрите серце» Ірина Таран.

Питання консультацій з громадськістю сприяє налагодженню системного діалогу органів місцевого самоврядування Полтавщини з мешканцями територіальних громад, підвищує якість підготовки рішень з важливих питань  у галузі місцевого самоврядування з врахуванням громадської думки, створенню у мов для участі членів територіальної громади у розробці проектів таких рішень. Тому під час підсумкового форуму заслухали практичне втілення курсу по проведенню громадських консультацій у Решетилівській, Карлівській та Опішнянській громадах, обмінялися досвідом та пропрацювали теми у форматі «Світового кафе». Організатори форуму мали на меті створити платформу для обміну досвідом між органами місцевого самоврядування щодо запровадження курсу громадських консультацій та впровадження моделі співпраці між державним управлінням та неурядовими організаціямию

Нагадаємо, проект організований Конвентом самоврядної співпраці Польща-Україна, Полтавської Обласної Асоціації Органів Місцевого самоврядування за підтримки Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації.