Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка увійшла до складу Правління Асоціації районних та обласних рад

Дата: 23.09.2021 11:52

Фото без описуПід час форуму Української асоціації районних та обласних рад, який проходить у селищі Затока Одеської області, відбулося розширене засідання Правління Асоціації, на якому до його складу були включені нові учасники від Полтавської, Івано-Франківської та Хмельницької областей. Голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА буде презентувати Полтавщину у складі Правління.

Нагадаємо, захід відбувається в рамках  XXI Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації. На розширеному засіданні Правління обговорили зокрема такі теми:

- необхідні кроки для подальшого впровадження реформи децентралізації;

- нормативне забезпечення фінансових гарантій діяльності районних та обласних рад;

- роль районних та обласних рад у сфері регіонального розвитку.