День Великосорочинської громади

Дата: 21.09.2021 12:46

18 вересня у Великих Сорочинцях святували день громади та 78-му річницю визволення краю від нацистських загарбників. Вранці покладанням квітів до монументу та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв, які віддали життя задля майбутнього своїх нащадків.

Основні урочистості відбулися у будинку культури. Зі святом жителів громади привітав радник голови Миргородської районної ради Михайло Коркішко, секретар Великосорочинської сільської ради Світлана Осауленко. Бажаючи жителям усіляких гараздів, відзначили подяками односельчан.

У фойє облаштували виставки товарів місцевих виробників, виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва, а також презентували села, які входять до громади.

Гарного настрою глядачам додавали виступи місцевих самодіяльних артистів, колективів та гостей – гурту «Краяни».