19 вересня – День працівників лісу

Дата: 19.09.2021 09:47

Шановні працівники лісового господарства Миргородщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом. Одним із найдорожчих багатств планети є ліси, а ваша місія – зберігати та примножувати їхню неповторну природню красу, охороняти зелені насадження та раціонально їх використовувати. Адже ліс – це передусім найцінніший природний ресурс та незамінний екологічний фактор гармонії.

Прийміть слова вдячності та пошани за невтомну працю. З нагоди професійного свята бажаю усім причетним до лісового господарства – досвідченим фахівцям, знавцям своєї справи – міцного здоров’я, достатку та злагоди в родинах! Нехай краса матінки-природи надихає вас на нові звершення, а добрі справи відгукнуться у серцях людей повагою та теплими відгуками. Миру, добра і добробуту усій українській лісничій родині!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА