У Миргороді відбувся інтеграційний форум «Будуємо майбутнє»

Дата: 16.09.2021 17:15

На території ПрАТ «Миргородкурорт» відбувся інтеграційний форум, що об’єднав представників влади, бізнесу, профільних інституцій комунальної галузі.

У заході взяли участь голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, голова Миргородської РДА Віктор Іваненко, Миргородський міський голова Сергій Соломаха, перший заступник Миргородського міського голови Олександр Острянин, заступник з медичних питань ПрАТ "Миргородкурорт" Наталія Бутенко. Серед запрошених – очільники територіальних громади Миргородського району, керівники підприємств комунальної галузі.

Програма форуму включала низку презентацій, бізнес-лекцій, які будуть корисні для впровадження як у сільських, так і в селищних та міських громадах. Протягом дня учасники форуму обговорили шляхи розвитку громад з презентацією сучасних технологій у різних напрямках житлово-комунального господарства, енергоефективні технології та смарт-рішення в громадах.