Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки з Днем авіації

Дата: 28.08.2021 11:22

Вітаю особовий склад 831 бригади тактичної авіації із Днем авіації, що цього річ припадає на 28 серпня.

Шановні вартові нашого мирного неба! Ваша фаховість та професійний гарт доводять усім українцям, що наші повітряні кордони надійно захищені. Завдяки наполегливій праці льотчиків та новаторському підходу когорти конструкторів за час незалежності Україна вписала вагомі сторінки в історію підкорення неба, а також зайняла гідне місце серед передових авіаційних держав.

Глибоко ціную вашу відданість службовому обов’язку. Пишаюся тим, що на території саме нашого краю базується такий потужний військовий об’єкт.

З нагоди свята бажаю особовому складу бригади міцного здоров'я, щастя, добробуту та підкорення нових висот на славу України.

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА