Нагородили депутатів місцевих рад, які багато разів були обрані громадою

Дата: 27.08.2021 11:37
Кількість переглядів: 808

До 30-ї річниці Незалежності України у всіх громадах Миргородського району відбулися урочисті заходи, де вшанували жителів громад, які багато років натхненно працюють та розбудовують свій край та свою державу.

З нагоди державного свята почесні грамоти Миргородської районної ради за багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування отримали депутати місцевих рад, які неодноразово обиралися громадою. Вручили відзнаки своїм колегам депутати Миргородської районної ради восьмого скликання. 

Білоцерківська територіальна громада

  • Пипко Олександр Миколайович – депутат Білоцерківської сільської ради восьмого скликання, заступник директора ТОВ «Білагро»;
  • Дубина Тетяна Андріївна – депутат Білоцерківської сільської ради з 1987 року, секретар Білоцерківської сільської ради

Великобагачанська селищна громада

  • Тур Ольга Володимирівна -  головний спеціаліст  УДКСУ у Великобагачанському районі, обиралася депутатом шести скликань;
  • Корнієнко Петро Петрович -  головний агроном ПП «Комунар», обирався депутатом п’ять сликань

Великобудищанська сільська громада

  • Жартовський Валентин Юрійович – машиніст ТК ГПУ «Полтавагазвидобування», депутат Великобудищанської сільської ради сьомого та восьмого скликань

Великосорочинська сільська громада

  • Молочко Володимир Васильович – депутат Миргородської районної ради 6,7 скликань

Гадяцька міська громада

  • Кулик Катерина Панасівна – вчитель вищої категорії, вчитель-методист Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 ім. І.Виговського Гадяцької міської ради, депутат Гадяцької міської ради 5,6,7,8 скликань;
  • Саченко Алла Володимирівна – директор страхової компанії «Альфа-гарант», депутат Гадяцької міської ради 6,7,8 скликань

Гоголівська селищна громада

  • Писаренко Людмила Петрівна – секретар селищної ради, депутат Гоголівської селищної ради 7, 8 скликань;
  • Цись Євгеній Анатолійович – начальник виробничої бази Гоголеве Управління нафтопромислового сервісу ПАТ «Укрнафта», депутат Гоголівської селищної ради 5, 8 скликань

Комишнянська селищна громада

  • Ільїн Володимир Олександрович – голова селянського фермерського господарства «Іволга», депутат Черкащанської сільської ради 3,4,5,6 скликань та Комишнянської селищної ради 8 скликання

Краснолуцька територіальна громада

  • Павленко Анатолій Олексійович – вчитель Краснолуцького закладу загальної середньої освіти, депутат Краснолуцької сільської ради 5,6,7,8 скликань

Лохвицька міська громада

  • Голінко Микола Іванович – депутат 3,4,5,6 скликань Лохвицької міської ради та депутат Лохвицької районної ради 7 скликання

Лютенська сільська громада

  • Копко Григорій Григорович – директор виробничого підрозділу ВП «ім. Шевченка» ТОВ «Агрофірма ім. Довженка», депутат Лютенської сільської ради 1,2,5,8 скликань та Гадяцької районної ради 6 скликання

Миргородська міська громада

  • Богданов Костянтин Васильович – депутат Миргородської районної ради 5,6,7 скликань та Миргородської міської ради 8 скликання;
  • Пась Олександр Олександрович – депутат Миргородської районної ради 5,6,7 скликань та Миргородської міської ради 8 скликання

Петрівсько-Роменська територіальна громада

  • Носенко Олександр Васильович – комірник групи складської логістики нафтогазовидобувного управління «Полтаванафтогаз» ПАТ «Укрнафта», депутат Петрівсько-Роменської сільської ради 5,7,8 скликань;
  • Андрушечко Василь Миколайович – начальник  КО «Петрівсько-Роменська місцева пожежна охорона», депутат Гадяцької районної ради 6,7 скликань, Петрівсько-Роменської сільської ради 8 скликання;
  • Троян Петро Семенович – депутат Березоволуцької сільської ради 2,3,4 скликань

Ромоданівська селищна громада

  • Носенко Раїса Яківна – головний спеціаліст відділу ЦНАП виконавчого комітету Ромоданівської селищної ради, депутат Ромоданівської селищної ради 1,2,3,4,5,6,7 скликань;
  • Чепурко Тамара Вікторівна – директор опорного закладу «Ромоданівський ліцей», депутат Ромоданівської селищної ради шостого скликання

Сенчанська сільська громада

  • Бабій Василь Васильович – директор Корсунівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сенчанської сільської ради, депутат Лохвицької районної ради 4,6,7 скликань та Сенчанської сільської ради 8 скликання;
  • Балагура Андрій Васильович – старший механік АТ «Укргазвидобування» філії «УГВ-СЕРВІС» Полтавської ВКРС, депутат Сенчанської сільської ради 6,7,8 скликань

Сергіївська сільська громада

  • Рухляда Григорій Іванович – голова ФГ «Марково», депутат Розбишівської сільської ради 2,3,5,6 скликань та Гадяцької районної ради 7 скликання;
  • Смаль Микола Анатолійович – голова ФГ «Оберіг 2000», депутат Розбишівської сільської ради  4,5,6 скликань та Сергіївської сільської ради 7,8 скликання

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора