У Миргороді відзначили День Прапора

Дата: 24.08.2021 08:12

23 серпня миргородці відзначили День Державного прапора України у сквері Козацької слави.

Цьогоріч Державний Прапор України підняли миргородці, які знають, що таке самопожертва та відданість: доброволець, учасник бойових дій під Іловайськом, член відокремленого підрозділу "Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій у м. Миргороді" Микола Безніщенко та сестра медична  палатна інфекційного відділення КНП "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" Марина Мойорова.

Також напередодні 30-ї річниці незалежності України начальник Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Петро Довгаль вручив нагороди миргородцям за вагомий внесок у боротьбу за незалежність нашої держави.

У різні роки почесне право підняти прапор нашої держави мали спортсмени, лікарі, школярі, які мають вагомі здобутки.

За матеріалами сайту Миргородської міської ради