Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки із Днем працівників ветеринарної медицини

Дата: 06.08.2021 14:15

Вітаю зі святом працівників ветеринарної медицини Миргородщини!

Побутує вислів, що лікар лікує людей, а ветеринар – усе людство. Адресую всім ветеринарним лікарям слова вдячності за гуманізм та компетентність. Для вас робота – це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна копітка праця.
Ви охороняєте територію району від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, проводите профілактику, ведете державний нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного і рослинного походження. Свідченням цього є епізоотичне благополуччя району. Сподіваюсь, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням будете виконувати завдання та дбати про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю людей.
Успіхів вам на професійній ниві, міцного здоров’я, нових здобутків, радості й благополуччя, добробуту та достатку вам та вашим сім’ям. Хай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА