Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки до Дня Повітряних Сил Збройних Сил України

Дата: 01.08.2021 09:33

Шановні службовці військових підрозділів Повітряних Сил Збройних Сил України!

Вас по праву називають вартовими неба, бо саме ви несете самовіддану службу українському народу - оберігаєте наші повітряні кордони. Зразковим виконанням службового обов’язку ви кожного дня підтверджуєте високу фаховість, справжню мужність та щирий патріотизм великої спільноти військовослужбовців. Про це свідчить ефективне бойове чергування та проведення заходів міжнародного співробітництва на високому рівні. Тож приймайте вітання до 17-ї річниці створення Повітряних Сил ЗСУ.

Сьогодні особливу подяку адресую ветеранам Повітряних Сил, які передали кращі військові традиції та гарт сьогоднішнім поколінням військовослужбовців. Ми будемо завжди пам’ятати загиблих воїнів Повітряних Сил, які віддали своє життя за мирне майбутнє України.

Зі святом, шановні вартові миру над українським небом. Щиро бажаю вам успіхів у службі, вдалих повернень після кожного злету, щастя та добробуту вашим родинам!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА