Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки з Днем українських миротворців

Дата: 15.07.2021 14:34

Шановні миротворці!

За роки незалежності на вашому рахунку участь в успішних військових операціях у більш ніж 20-ти країнах світу. Висловлюю глибоку вдячність усім, хто відповідально та чесно здійснює благородну місію миротворчого руху, хто служить у миротворчих контингентах. Завдячуючи вам, мир з’явився у найгарячіших точках планети. Ваша витримка, доблесть , мужність та професіоналізм досить часто далеко від рідної землі та у непростих умовах допомагає повірити у нездійсненне.

У цей святковий день від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, щастя та оптимізму. Повертайтеся завжди до рідних домівок, де на вас чекають. Схиляю голову перед подвигом тих, хто заради безпеки мирних громадян віддав найдорожче – своє життя. Ви назавжди залишитеся у пам’яті народу. Пишаюся тими, хто несе благородну службу у лавах миротворчих організацій.

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА