Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки із Днем податківця

Дата: 02.07.2021 08:07

Шановні працівники Державної податкової служби Миргородщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! У цей святковий день хочу подякувати вам за зразкову службу, за компетентність та вміння знаходити шляхи комунікації з громадянами. Саме від вашої щоденної роботи залежить наповнення бюджетів усіх рівнів, реалізація державної політики галузі. Ви є сучасною та технологічною службою, яка надає якісні послуги, ефективно адмініструє податки, збори, платежі та багато іншого.

Впевнена, що ваша сумлінна праця і надалі сприятиме утвердженню партнерських відносин із платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших земляків.

Бажаю міцного здоров’я вам та вашим рідним, миру, спокою, родинного затишку та впевненості у завтра.

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА