Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки із Днем архітектури України

Дата: 01.07.2021 08:01

Фото без описуШановні архітектори Миргородщини!

Ваша професія – надзвичайно важлива та відповідальна, адже архітектура – то справжнє мистецтво краси і раціональності. Від найдавніших часів і дотепер своєю щоденною працею архітектори доводять, що є зодчими світу цього. Їх нетлінні твори дарують естетичне задоволення багатьом поколінням людей.

Великій спільності архітекторів Миргородського краю адресую найщиріші вітання до професійного свята. Бажаю, щоби натхнення на створення монументальних речей ніколи не полишало вас, а кожен проект ставав історією. Творчої наснаги усім та професійних здобутків. Нехай ваша напрацьована фаховість та самовіддана праця завжди приносить задоволення та успіх. Щиро зичу вашим родинам міцного здоров’я та щастя, тепла та достатку.

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА