Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2021 08:33

Шановні жителі Миргородського краю! Дорогі земляки!

28 червня ми відзначаємо День Конституції України. Саме у цей день 25 років тому ми отримали документ найвищої юридичної сили. Основний Закон незалежної держави підтримало 315 народних депутатів, він став першим загальновизнаним у світі.

Конституція визнає права та свободи громадян, визначає обов’язки людини та суспільні відносини, територіальний устрій держави, функціонування органів державної влади. Окреслює Основний Закон лише шлях, яким треба йти. А яким він є - залежить від нас, від нашої консолідації та злагодженості дій. Тому надважливо, щоб його постулати були для кожного українця не лише правовою декларацією, а й нормою повсякденного життя.

У цей знаменний день зичу всім нам злагоди і миру, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо українського суспільства! Натхнення будувати і захищати Україну як суверенну і незалежну, демократичну, соціальну, правову державу! З Днем Конституції!

З повагою,

Голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА