У школах Миргородської громади відбулися випускні вечори

Дата: 26.06.2021 11:03
Кількість переглядів: 876

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів - доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні роки назавжди залишаться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний вечір.

25 червня у Миргороді випускники отримали документи про здобуття середньої освіти, а також атестати з відзнаками. На святі у гімназії ім. Т.Шевченка та у Миргородській школі №5 зі святом та успішним закінченням школи, вступом у доросле життя випускників привітали керівники навчальних закладів Ірина Шевченко та Сергій Горобець, вчителі та батьки.

Почесна гостя на урочистостях - голова Миргородської районної ради Наталія Гирка. Наталія Олексіївна привітала дітей із успішним закінченням школи, побажала щасливої та світлої дороги в доросле життя, наполегливості в досягненні обраної мети. А також виконала приємну місію – вручила золотим медалістам планшети, а срібним – смарт-годинники від народного депутата Олега Кулініча, який уже кілька років поспіль мотивує передовиків навчання за успіхи по всьому 147 округу.

Випускники з радістю і хвилюванням отримували атестати зрілості, щиро дякували вчителям, батькам і дали обіцянку бути гідними громадянами України.

Цьогоріч у Миргородській громаді у доросле життя вирушають 288 випускників.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора