22 червня – День скорботи і День пам’яті жертв війни

Дата: 22.06.2021 13:35

Шановні жителі Миргородського краю!

80 років тому 22 червня 1941 року у життя мирних жителів увірвалася війна. Вона покалічила душі, кулею пронизала кожне серце, не оминула жодної родини. Всі, як один, стали на захист рідної землі від ворога. Воювали на фронті і в тилу, падали на коліна, проте впевнено йшли до Перемоги. У часи Другої світової Україна стала плацдармом для бойових дій, втратила п’яту частину населення, десятки тисяч населених пунктів перетворилися на руїни. Ми поважаємо історичне минуле, із болем перегортаємо трагічні сторінки та пам’ятаємо всіх, хто захистив країну ціною власного життя та здоров’я.

Вшануймо світлу пам'ять усіх, хто поліг у боях за Батьківщину! Згадаймо всіх, хто пройшов крізь пекло війни! Наша шана й повага тим, хто відвойовує мир у цю хвилину!

Голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА